Sarsılmaz, depremzedelere yönelik personel alımı yapacak

Sarsılmaz, depremzedelere yönelik personel alımı yapacak

Türk savunma sanayii şirketlerinden Sarsılmaz, depremzedelere yönelik çeşitli birimlerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacak.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Kahramanmaraş merkezli depremlere istinaden destek amacıyla iş ilanına çıkan Sarsılmaz, bünyesinde çalıştırmak üzere Makine Mühendisi, Endüstri Mühendisi, Sürekli İyileştirme Mühendisi, Satın Alma Mühendisi, Ar-Ge Mühendisi, Aşçı, İnsan Kaynakları Uzmanı, CNC Operatörü, Kaplama Operatörü, Montaj Operatörü, Takım Operatörü, Bakım Operatörü, Temizlik Görevlisi ve Teknik Ressam alacak.

İşe alınacak personeller Düzce ve İstanbul’un Tuzla ilçesinde çalışacak. İş ilanına başvuru yapmak ve detaylara ulaşmak için "0380 548 80 11" telefon numarasını arayınız veya "ik@sarsilmaz.com" mail adresine yazınız.

Sarsılmaz’ın sosyal medya hesaplarından konuyla ilgili şu açıklama yapıldı:

Yaralarımızı Birlikte Sarıyoruz

"Sarsılmaz ailesi olarak, tüm Türkiye gibi tarifsiz bir acı içindeyiz. Bu zor günleri ancak el ele vererek, dayanışma içinde aşabileceğimizi biliyor ve depremden etkilenen vatandaşlarımıza destek olabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Bu kapsamda, deprem felaketi nedeniyle bölgedeki şehirleri terk etmek zorunda kalan vatandaşlarımız için Düzce ve İstanbul’da (Tuzla) bulunan tesislerimizde istihdam edilmek üzere işe alım süreci başlatmış bulunuyoruz."