2020 Bulundurma Ruhsatı Ücreti

Silah Bulundurma Ruhsatı Almak 2020 Yılında Gerekli Şartlara Uygunluk Sağlayan ve Prosedürleri Yerine Getiren Kişiler için Mümkün Olmaktadır. 2020 Yılı Silah Bulundurma Ücreti Belirlendi.

2020 Bulundurma Ruhsatı Ücreti

Silah Bulundurma Ruhsat Harcı 2020 Yılı için 2.230,8 TL Olarak Belirlenmiştir. Silah Ruhsatlarının Harcını Ziraat Bankası Veznelerine Yatırabilirsiniz. Silah Ruhsatının Geçerliliği 5 Yıldır. Bu Sürenin Bitiminde Silah Bulundurma Ruhsatı Yenilemesi Yapılmalıdır. Yenileme İşlemlerinde Ruhsat Harcı Tekrar Alınmaktadır.

 

 

Konu ile ilgili Soru Sormak için Lütfen Yorum Yapınız

Yorumlarınızı Okuyor ve En Kısa Sürede Cevap Veriyoruz

PistolTurkiye.com > Doğru Bilginin Adresi

 • Emre aydın
  Emre aydın
  Uyuşturucu ticaretinden sabıkan var bulundurma silah alabilirmiyim
  20 günler önce Cevapla
 • Sinan
  Sinan
  Bulundurmali silah slalmak istiyorum makistiyorum yeniniz 10 sene önceki bir yılda silâhla adam yaraladım bunun bulun durmalı silah almama engeli olurmu
  2 aylar önce Cevapla
 • Fatih
  Fatih
  Kolay gelsin vergi dairesinden alacağımız belge sadece vergi için midir yani kredi kredi kartı isteğe bağlı sigorta borcu bunların bı etkisi var mı
  2 aylar önce Cevapla
 • İbrahim
  İbrahim
  Merhabalar 2016 yılında, bulundurma ruhsatımı yenileme yapmadığım için süresi doldu ve devlet el koydu tekrar geri alabilir miyim
  3 aylar önce Cevapla
  • Pistol Türkiye
   Pistol Türkiye
   Ne Şekilde El Konuldu Detay Verebilir misiniz ? Sevk halinde iken mi bu detayları bilmemiz gerekiyor. Bulundurma Ruhsatı ile sevk yasaktır. Süresi bitmiş ruhsatlar ile de sevk yasaktır. Siz Nasıl El Koydurdunuz ?
   3 aylar önce
 • Murat
  Murat
  Bazı şehirlerde başvuruyu yaparken parayı ödemeniz isteniyor. Sanırım başvuru yapıp bir daha uğramayalar için. Şehirlere göre uygulama farklı.
  3 aylar önce Cevapla
  • Pistol Türkiye
   Pistol Türkiye
   Murat Bey, Siz Sitemizde Yazdığı Gibi Öncelikle Dosyanızı Tamamlayın ve Ödeme işlemini En Sona Bırakın "Sanırım başvuru yapıp bir daha uğramayanlar için" Böyle Bir şey Söz Konusu Değildir. Sonuçta Ruhsat Ücretlidir ve Ücret Yatırılmadan Ruhsat Çıkarılamaz Bundan Dolayı Kişilerin Başvurudan Sonra Uğrayıp Uğramamasıyla alakası yoktur. Sizin Yapmanız Gereken Tek Şey Öncelikle Sağlık Raporu Almaktır. Ardından Yapacağınız Şey, Diğer Kolay Temin Edilebilen Evrakları Toplamaktır. En Son Başvuruya Gidiniz. Ücreti En son işlemde Yatırınız.
   3 aylar önce